Ważne Informacje

——- > Powrót do Ogłoszeń

Harmonogram sprzątania kościoła

• Zagadnienie troski o czystość kościoła. – Sprzątanie kościoła odbywa się w każdą sobotę. Uczestniczą w nim mieszkańcy parafii z poszczególnych wiosek w określonym porządku wg następującego harmonogramu

Sakramenty św.

• Najbliższa Pierwsza Komunia Św. planowana jest na dzień 5 czerwca 2022 r. godz. 10.00 – Więcej informacji w zakładce Pierwsza Komunia Święta
  • Termin bierzmowania w roku 2022 to 25 czerwca godz. 16.00. – Więcej informacji w zakładce Bierzmowanie Tam również szukaj informacji o terminach planowanych spotkań.
  • –  Odwiedziny  u  chorych:  Praktyki pierwszopiątkowe  zostały  przywrócone. Chorzy, lub ich rodzina obawiający się (z przyczyn epidemicznych) wizyty kapłana proszeni są o informację dla księdza proboszcza i odłożenie ewentualnej wizyty kapłana na później.

Kancelaria

• –  kancelaria  Parafialna   –  z uwagi na trwającą Pandemię ewentualne  przybycie  do  kancelarii –  o  ile  będzie zasadne – powinno się odbyć w uzgodnionym  terminie.
  • – w zakładce Kontakt umieszczono numer konta parafialnego. Bóg zapłać wszystkim, którzy w dobie Pandemii tą drogą i w ten sposób wyrażają swą troskę o potrzeby materialne kościoła
Total Page Visits: 1374 - Today Page Visits: 3