Kancelaria czynna:

w dni powszednie  w poniedziałki  i  piątki  w godz.  od 17.45 do 18.30 (czyli po wieczornej mszy św.) – Jeśli w któryś z tych dni przypada święto, lub uroczystość kościelna – kancelaria w tym dniu jest nieczynna.

% / % / % / % / %

Sprawy przedmałżeńskie załatwiane są poza godzinami urzędowania kancelarii ( z reguły w soboty) po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania

Sprawy pogrzebu  załatwiane są niezwłocznie. (wskazane jest – jeśli to możliwe przynajmniej na 20 – 30 minut wcześniej – telefoniczne powiadomienie o zamiarze przybycia) Telefon dyżurny 517 120 235

% / % / % / % / %

Inne – [ Pilne Sprawy Kancelaryjne ] można załatwić również  poza godzinami urzędowania pod warunkiem uzgodnienia wcześniej [telefonicznie] terminu przybycia.